Victor Sten Micro Ace with carbide blade (with resin cover) 115mm 1003SUM-115
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Condition: New
Size: 113 x 52 x 8 mm (standard 115 mm, 4-1/2 in) Weight: 70 g Cutting capacity: Iron wire 1.2 mm, copper wire 2.0 mm, piano wire 0.5 mm, tungsten wire 0.3 mm Material: Structural carbon steel