SARO LIFESTYLE 9025.BK16108B Birmingham Collection Buffalo Plaid Cotton Table Runner 16" x 108" Black
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Condition: New
Size: 16 x 108 inch rectangle. Runners are unlined. Fiber: 100% Cotton + Care: Machine wash cold, dry clean recommended, low iron. The answer you need to transform your table top. While not unique on its own, just the right pattern can work in many spaces.
Manufacturer: SARO LIFESTYLE
Model number: 9025.BK16108B
Packing size: 40.9 x 29.2 x 3.7 cm
Material: 100% Cotton
Color: ‎Black
Size: ‎16" x 108"