Nankai MSTL225RR-100 Universal Muffler Stay ?0.6 inches (16 mm), RR Type Silver
Regular price
Regular price
Sale price
Unit price
/
per
Shipping calculated at checkout.
Condition: New
Couldn't load pickup availability
RR (rear side rotation) Color: Silver Stay diameter (φ): 16 Total length: 225mm Offset amount: 100mm