Nankai MSTB225FR Universal Muffler Stay, ?0.6 inches (16 mm), FR Type, Black
Regular price
Regular price
Sale price
Unit price
/
per
Shipping calculated at checkout.
Condition: New
Couldn't load pickup availability
FR (front side rotation) Color: Black Stay diameter (φ): 16 Total length: 225mm Offset amount: 30mm