KCNC REYTON MTB ±17 Degree Stem 31.8mm/35mm x 60mm, Anodized Black, ST37-17-60-35-BK-OE, SK2198
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Condition: New
Contents : 1 pc/pack › もっと見る
商品の説明 - Full CNC marchined, Stem cap with hinge design for quick adjustment/installation - Material: AL7050 with Titanium bolts - Steerer: For 1-1/8 inch use - Handlebar diameter: 31.8mm / 35.0mm convertible (include 31.8 / 35mm handle bar shim)- Length: 60mm - Angle: ±17 degree - Stack Height: 38mm - Weight: Approx.116g- Color: Black (as pic shows)- OEM package (This item is exactly as pictured and does not include retail package)Contents : 1 pc/pack