IN WIN Addressable RGB Lighting Compatible 120mm Case Fan Sirius Loop ASL120 3 Pack [ASL120FAN-3PK]
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Condition: New
Domestic distributor warranty: 2 years Size: 120 x 120 x 25mm Rotation speed: PWM 500~1800 RPM Airflow: 50 CFM Wind pressure (mmH2O): 1 Sirius Loop's large blades and thin frame increase the air volume of the fan, and more air is effectively pushed out by the sickle-shaped blades. There is an air hole in the center of the fan to cool the bearings and extend the service life of the fan.
Brand: ‎IN WIN
Manufacturer: ‎IN WIN
Product size: ‎50 x 50 x 28 cm; 299.37 g
Product model number: ‎SIRIUSLOOPX3
Color: ‎Black
Product dimensions Width x Height: ‎50 x 50 x 28 cm
Voltage: ‎12 Volts
Wattage: ‎12.9 W