AKI WORLD Bullhorn Handlebar Black 470mm HS-RA-02-470-BK HB-OTR-002
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Condition: New
End cap included (made of resin) Material: Aluminum Size: φ25.4mmx470mm Grip part: φ22.2mm Reach: 150mm
A lightweight bullhorn handlebar made of aluminum with a width of 470mm. Grip diameter: 22.2mm Bar end inner diameter: 16mm Rise: 0 degrees *There is no through hole for the brake cable